Wgrywanie zdjęć / ilustracji / wektorów

 

HTTP upload

Istnieje kilka sposobów na przesyłanie Twoich prac do Microstocków. Najprostszy z nich to tzw. http upload czyli wgrywanie plików za pośrednictwem przeglądarki. Niemal wszystkie serwisy oferują możliwość jednoczesnego wgrania większej ilości plików za jednym razem. Oczywiście należy pamiętać o zachowaniu wymaganego standardu wielkości fotografii oraz sposobu odpowiedniego przygotowania ilustracji wektorowych (np. spakowanie do jednego archiwum ZIP pliku w formacie EPS 10 oraz jego odpowiednika w formacje JPG).

 

FTP

Pewnym ułatwieniem jest oferowana przez niemal wszystkie Microstocki możliwość wysyłania plików przez FTP. Będzie Ci do tego przebyć adres FTP, login, hasło (informacje o tym znajdziesz na dedykowanych stronach jak ta) oraz klient FTP (np. Filezilla).

 

Automatyczne przesyłanie do wielu Microstocków

Istnieją programy za pośrednictwem, których możesz przesyłać Twoje prace nawet do 65 agencji za jednym razem. Wszystkie programy wymienione poniżej są płatne. W Picworkflow opłaty są pobierane za każdy przesłany plik, w innych jest to miesięczny abonament lub opłata za wykorzystany transfer. Większość z programów oferuje bezpłatny okres testowy.

Nie trać czasu - Zarabiaj

Skorzystaj z naszego doświadczenia oraz wiedzy i zleć nam przeprowadzenie kompleksowych usług w zakresie obsługi agencji Microstock. Oferujemy:

  • zarządzanie kontami w Microstockach,
  • obróbkę graficzną zdjęć, ilustracji i plików wektorowych,
  • upload plików wraz z tworzeniem tytułów, opisów i słów kluczowych tak aby najlepiej wspomagały sprzedaż.
  • obsługę płatności.

Dzięki nam możesz w 100% poświęcić się swojej twórczej pasji, nie tracąc czasu na czynności administracyjne.

projektowanie graficzne, strony www, skład i łamanie tekstu, social media